Поради для вибору годинника
Серед широкого асортименту годинників у Chas Watches, потрібно обрати саме ТОЙ, який покриє усі ваші потреби.
Аби полегшити цей процес для Вас, ми підготували статтю нижче, яка допоможе визначитися із найкращим для вас варінтом.
Вибір годинника: характеристики та поради
Будучи стильним і лаконічним аксесуаром, годинник здатний додати своєму власнику солідності. Модна мінімалістична модель стане чудовим доповненням до повсякденного чи ділового образу. Більшість чоловіків віддає перевагу лаконічним годинникам з немарким ремінцем з темної шкіри. Не меншою популярністю користуються металеві чи текстильні браслети. Усіх їх поєднують відмінні експлуатаційні характеристики та комфорт.
Неправильно підібраний аксесуар може зіпсувати враження. Обираючи годинник, враховуйте переважний стиль одягу та спосіб життя. За стилістичною складовою чоловічі годинники умовно можна поділити на чотири категорії:
Класичні годинники.
Відрізняються суворими лініями, вивіреними пропорціями, ясністю та чіткістю індикації. Таким моделям властиві лаконічний дизайн і відсутність недоречного декору. Вирішивши купити наручний годинник у класичному стилі, ви можете сміливо вирушати на ділові зустрічі та переговори з партнерами.
Спортивні годинники.
Зазвичай це цифрові моделі, що відрізняються широким функціоналом і великим набором корисних опцій. Причому це можуть бути як смарт-годинники, так і окремі категорії годинників, оснащені секундомірами, пульсометрами та навігаторами. Ремінець може бути будь-яким: каучуковим, шкіряним, металевим або текстильним. Все залежить від ваших уподобань.
Універсальні.
Відрізняються простим ергономічним дизайном. Здебільшого такий годинник має лаконічну форму корпуса, виконаного в темних кольорах. В такому годиннику можна піти на роботу, магазин або прогулянку містом.
Трендові.
Стильні моделі, які відображають суть актуальних трендів. Переважно вони мають незвичайну форму циферблата та яскравий декор. У цьому разі технічна складова відходить на другий план.
Це оригінальний аксесуар, який стане завершальним штрихом образу чоловіка, що розуміється на моді.
Якщо є можливість, краще купити кілька моделей годинників для різних життєвих ситуацій. Наприклад, для офісу, відвідування спортзалу та зустрічей з друзями.
Типи механізмів наручних годинників
Механізм годинника — це те, на що насамперед звертають увагу потенційні покупці. Адже саме від надійності механізму залежатиме точність ходу та робочий ресурс годинника.
Існують такі види механізмів:
Механічні годинники.
Не потребують заміни батарейки. При належному догляді здатні служити довше за кварцові. Якщо ви вирішите купити чоловічий годинник з ручним механізмом, не забувайте періодично його заводити. За бажанням можна придбати модель з автозаводом.
Кварцові годинники.
Вирізняються високою точністю ходу. Їх не потрібно постійно заводити. Мінімум маніпуляцій забезпечує простоту експлуатації. Достатньо замінити батарейку раз на 2-3 роки. Порівняно з механічними кварцові годинники коштують зовсім недорого.
Електронні годинники.
Мають безліч корисних опцій і широкий спектр функціональних можливостей. Такі моделі часто оснащуються пульсометром, калькулятором, секундоміром, календарем, компасом і навіть записником.
Смарт-годинник.
Завдяки стрімкому розвитку цифрових технологій для того, щоб відповісти на дзвінок, прочитати SMS або повідомлення з месенджера, більше не потрібно діставати смартфон. Популярні моделі смарт-годинників відрізняються покращеним функціоналом і великою кількістю опцій. З їх допомогою можна вимірювати пульс, тиск, кількість пройдених кроків і спалених калорій. Смарт-годинник дозволяє вести активний спосіб життя і моніторити дані про фізичну активність.
Матеріали корпуса
Матеріал корпуса та ремінця/браслета визначає ціну, зовнішній вигляд і функціональність годинника. Найчастіше використовуються такі матеріали:
Пластик.
Застосовується переважно для виробництва дитячих, спортивних або електронних моделей. Сучасні полімери мають підвищені характеристики міцності. Такі годинники якісні та безпечні. Вони не здатні викликати алергічної реакції навіть у разі тривалого контакту зі шкірою.
Сталь.
Матеріал, що використовується для виготовлення статусних і дорогих годинників. Сталь не боїться пошкоджень та ударів. Вона стійка до впливу агресивних середовищ (засобів для миття, побутових чи харчових кислот). Такий годинник символізує міцність, надійність і довговічність. Сталь не окислюється і не змінить своїх первісних властивостей навіть через тривалий проміжок часу. Це саме той випадок, коли годинник можна передавати у спадок своїм дітям. Купити годинник у сталевому корпусі – значить зробити вигідну інвестицію в майбутнє.
Кераміка.
Керамічні годинники досить тендітні, але при цьому оригінальні. Завдяки різноманіттю відтінків і дизайну вони виглядають дуже стильно.
Дорогоцінні метали. Це люксові моделі, які будуть доречно виглядати в урочистих обставинах. Вони є справжнім витвором ювелірного мистецтва.
Нерідко сучасні моделі годинників поєднують у собі відразу кілька матеріалів. Наприклад, кераміку та метал. Така комбінація робить дизайн оригінальним і незвичайним.
Скло: види та матеріали
Головне завдання скла в годиннику — захист корпуса від попадання на нього води, бруду та шкідливих пилових частинок. Воно має бути максимально міцним, але при цьому не спотворювати показники, зберігаючи відмінну видимість. Залежно від моделі годинника скло виготовляється з наступних матеріалів:
Плексиглас – це окремий вид пластику. Він недорогий, пластичний, легкий та удароміцний. Використовується здебільшого для виробництва спортивних моделей годинників.
Мінеральне скло.
Стійке до стирання, появи подряпин, ударів і падінь. Оптимальний варіант за співвідношенням ціна-якість. Використовується в моделях годинників, призначених для повсякденного носіння.
Сапфірове скло.
Застосовується в моделях преміум-сегмента. Міцний матеріал, стійкий до подряпин і сколів. Такий годинник має зразкову чистоту та прозорість.
У нашому каталозі представлені годинники з мінеральним, полікарбонатним і сапфіровим склом. Для повсякденного носіння рекомендуємо купити чоловічий годинник з мінеральним склом. Для виходу в світ ті урочистих подій краще обрати моделі з сапфіровим склом.
Водостійкі годинники
Для звичайного годинника волога може виявитися згубною. Потрапляння води в середину корпуса призведе до того, що механізм вийде з ладу. Якщо вам часто доводиться бувати в умовах підвищеної вологості, рекомендуємо купити чоловічий годинник, який належить до категорії водостійких. Це відмінний варіант для тих, хто займаються екстремальними видами спорту, полюбляють туризм або рибалку.
Такі моделі мають герметичний корпус і різний ступінь захисту. На них наноситься спеціальне маркування, що свідчить про здатність витримувати певний рівень атмосферного тиску. Показники вказують на те, чи можна в такому годиннику купатися, приймати душ або пірнати на певну глибину.
До кожного товару додається гарантійний талон.
Строк гарантії становить від 6 до 12 місяців.
ЗАПИТАННЯ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Як правильно заводити механічний годинник?
Для того, щоб завести, покрутіть головку праворуч туди-сюди 5-8 секунд (Ви будете чути звук заводу).
Як часто потрібно заводити механічний годинник?
Якщо Ваша модель з автозаводом, годинник буде автоматично заводиться від руху руки. Частота заводу індивідуальна і залежить від того як Ви активно будете носити годинник.
Зазвичай, при щоденному носінні заводити не доведеться взагалі або, максимум, 1 раз перед сном. Якщо Ваша модель без автозавода, заводити потрібно 1, максимум 2 рази на день.
Як виставити маленькі циферблати?
Маленькі циферблати виставляються кнопками збоку. У деяких моделях також є приховані кнопки з лівого боку (їх потрібно натискати чимось тонким).
Виставляти маленькі циферблати вкрай не бажано в період з 20:00 до 4:00.
У цей час запускається автоматичний перехід на наступний день і виставляння кнопками може пошкодити механізм.Детальна інформація для Вашої моделі буде в інструкції.
Як виставити електронний годинник?
Електронний годинник виставляється кнопками праворуч. Детальна інформація для Вашої моделі буде в інструкції або ж наші консультанти завжди з радістю допоможуть Вам розібратися в годиннику!
Яка точність ходу годинника?
У кварцових моделях допустиме відхилення становить не більше 2-10 секунд в місяць.
У механічних моделях допускається відхилення 10-60 секунд в день (залежно від моделі та механізму).
Протягом гарантійного терміну Ви завжди можете безкоштовно підкоригувати час в наших сервісних центрах.